GameEkstra GamerArena Resmi Sitesi - News  »  18 Aralık HyperX Cloud CUP ARALIK'16 CS:GO Turnuvası Sonuçlandı!
 
 
       
28 Mayıs HyperX Spring Challenge CS:GO Turnuvası   7 Mayıs Gameekstra CS:GO Minicup #17   30 Nisan Samsung Fight for Curved 1v1 CS:GO Turnuvası   19 Mart HyperX Winter CUP`17 CS:GO Turnuvası   5 Mart GameEkstra CS:GO Minicup #16
Slot : 8/8
  Slot : 8/8
  Slot : 128/128
  Slot : 8/8   Slot : 8/8
Ücret : ÜCRETSİZ   Ücret : 150   Ücret : ÜCRETSİZ   Ücret : ÜCRETSİZ   Ücret : 150
Tarih : 28 Mayıs   Tarih : 7 Mayıs   Tarih : 30 Nisan   Tarih : 19 Mart   Tarih : 5 Mart
Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...
 

Haberler


 18 Aralık HyperX Cloud CUP ARALIK'16 CS:GO Turnuvası Sonuçlandı!  


GameEkstra GamerArena sizleri HyperX sponsorluğunda 18 Aralık HyperX Cloud CUP'a davet etti.8 Takımın onaylandığı bu turnuva heyecan verici karşılaşmalara sahne oldu.Gelin hep birlikte turnuva gidişatını inceleyelim.
18 Aralık Pazar günü saat 10:30 da start verilen bu turnuvada 8 takım ödüller için mücadele etmeye hazırdı. 16 Aralık Cuma günü belli olan eşleşmelere göre sırayla yerlerini alan oyuncular hazırlıklarını tamamlar tamamlamaz ilk maçlara başlandı.A Grubunda mouseMAFIA Arctic Lions OyunPLATFORMU ve Magic Finders e-Sport yer alıyordu. Takımlar hazırlandı maçlar başladı ilk maçlar
mouseMAFIA vs Arctic Lions ve Magic Finders e-Sport vs OyunPLATFORMU arasındaydı . mouseMAFIA rakibi Arctic Lions ekibini 16-4 mağlup etti.
OyunPLATFORMU rakibi Magic Finders e-Sport karşısında 16-7 lik bir skorla galip geldi. A grubunun 2. maçları OyunPLATFORMU vs mouseMAFIA ve Magic Finders e-Sport vs Arctic Lions arasındaydı . OyunPLATFORMU ekibi mouseMAFIA karşısında 16-7 lik bir skor ile mağlup oldu , diğer taraftan Magic Finders e-Sport ve Arctic Lions ekibi arasındaki kıyasıya mücedeleden Arctic Lions ekibi 16-14 lük bir skor ile galip geldi. 3. maçlar mouseMAFIA vs Magic Finders e-Sport ve OyunPLATFORMU vs Arctic Lions arasındaydı . mouseMAFIA vs Magic Finders e-Sport maçında gruptan zaten çıkmayı garantileyen mouseMAFIA ekibinin karşısında henüz galibiyet alamamış ve gruptan çıkamayacağı kesinleşmiş olan Magic Finders e-Sport maça katılmadı ve mouseMAFIA ekibi hükmen 1-0 galip geldi ve grubu 1. sırada tamamladılar ve grubun son ama 2 takım içinde en çok önem arz eden karşılaşması OyunPLATFORMU ile Arctic Lions arasında gerçekleşti . Beraberlik durumunda averajların devreye gireceği bu kıyasıya mücedelede 16-14 lük skor avantajıyla kazanan takım Arctic Lions oldu ve grubu 2. sırada tamamladılar.B Grubunda PROMISING CREW MSR Gaming ve Dream Wolves yer alıyordu. Grubun ilk maçları MSR Gaming vs Dream Wolves ve PROMISING vs CREW arasındaydı. MSR Gaming rakibi Dream Wolves takımına karşı 16-11 skoruyla galip geldi grubun diğer maçında CREW ekibi formalarını getiremediği için ilk maçlarında hükmen mağlup sayıldılar . 2. Maçlar CREW vs MSR Gaming ve PROMISING vs Dream Wolves arasındaydı . CREW Ekibinin forması geldikten sonra büyük bir dezavantaj ile başlayan ekip MSR Gaming takımına karşı 16-5 lik bir skorla galip geldi. PROMISING ekibi ise 16-2 lik bir skor üstünlüğü ile Dream Wolves ekibine karşı kolay bir galibiyet elde etti. B Grubunun 3. maçlarında MSR Gaming ve PROMISING arasındaki karşılaşmadan PROMISING ekibi 16-5 lik bir skor ile galip geldi ve gruptan 1. çıkmayı garantilediler. CREW rakibi Dream Wolves karşısında 16-7 lik bir skorla gruptan 2. olarak çıktılar .Yarı final eşleştirmeleri şu şekilde oldu:

mouseMAFIA vs CREW

Arctic Lions vs PROMISINGYarı finalin ilk karşılaşması mouseMAFIA vs CREW arasında oynandı . Harite elemelerinde seçilen harita ise Overpass oldu . grup aşamasında ilk maçlarında hükmen mağlup edilen CREW ekibi sonraki gruptaki galibiyetleriyle ivmesini yakaladı ve rakibi mouseMAFIA ekibini 16-6 mağlup etti. Bu galibiyetin ardında CREW ekibi final karşılaşmalarına hak kazandı.Bir diğer yarı final karşılaşmasıda PROMISING ve Arctic Lions ekibi arasında gerçekleşti. Harita elemelerinde seçilen harita ise Cache oldu . Arctic Lions ekibi skor avantajını oyun sonuna kadar elinde tutsada 15-9 luk bir skor avantajının ardından PROMISING ekibinin muhteşem geri dönüşü ile haritayı 15-15 lik skorla uzatmalara götürdü . Uzatmalarda motviasyonu yüksek olan PROMISING ekibi 19-16 lık skor ile Arctic Lions ekibini mağlup etti ve final karşılaşmalarına hak kazandı.Yarı Final karşılaşmalarında malup olan mouseMAFIA ve Arctic Lions ekibi 3. lük mücadelesi verdiler . Harita seçimi Mirage oldu.
2 takımında zaman zaman öne geçtiği güzel bir mücadele izledik . Arctic Lions ekibi 16-13 skoruyla galip gelerek turnuvayı 3. tamamladılar.Geldik final karşılaşmasına !

Harita elemesi yapıldı ve sırasıyla: Overpass , Cache , Nuke haritaları seçildi .Serinin ilk maçı CREW ekibinin seçimi olan Overpass haritasında gerçekleşti , mücadelenin doruk noktasına ulaştığı bu karşılaşmada CREW ekibi kendi seçtiği haritada 16-11 skoruyla galip geldi.İkinci karşılaşma Cache haritasında oynandı . PROMISING Ekibinin seçimi olan Cache haritasında CREW Ekibi 16-2 skoruyla galip geldi ve şampiyon oldu.Turnuvanın Şampiyonu: CREW !!

Turnuvanın İkincisi: PROMISING !!Turnuvanın Üçüncüsü: Arctic Lions

Turnuva hakkında bilgi için: TIKLAYIN
Turnuva fotoğraf albümü için: TIKLAYIN
Turnuva eşleşmeleri için: TIKLAYIN


Your comment
Name:
E-Mail:
Homepage:
Enter security code
Güvenlik kodu
IP: 54.92.158.65
Bold Underline Italic Strike Strike All uppercase All lowercase Text spacing separate Email Link Image list Quote Code Toggle separate PHP hide anchor
Align left Align center Align right Align justify Subscript Superscript Float left Float right Add HR separate Table Row Collumn separate Youtube Myvideo Gametrailers Wipido Xfire
Options: • HTML is OFF • BBCode is ON • Smilies are ON
 
 
 
 
 
 
 
 
 
             
 
 
 + Genel    + Oyuncu    + Bizi Takip Edin    
 Ana Sayfa    Takımlar    Facebook    
 Hakkımızda    Maç Sonuçları    Youtube    
 Medya    Top 10    Twitter    
 Organizasyonlar    Haber Gönder  
 Ekipmanlar        mIRC    
 Canlı Yayın            
 İletişim            
             
 Copyright 2012 gameekstra.org - Tüm Hakları Saklıdır.
 Web Tasarım ve Kodlama Auradizayn.com